PCB Board Çevrimiçi Pazarı

Yüksek kalite, en iyi hizmet, makul fiyat.

Ana sayfa
Hakkımızda
PCB Hizmetleri
Ekipman
PCB Yetenekler
Kalite güvencesi
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÖrnekleriÇok Katmanlı PCB Kurulu

8 tabakalı çok katmanlı çekirdekli pcb

PCB Sertifikalar
iyi kalite Esnek pcb kurulu
iyi kalite Esnek pcb kurulu
Müşteri yorumları
The board quality is very good! We have been WonDa’s customer for more than 4 years. Your good service and quality is too good.

—— Jay

Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— Rob

The board quality is very good! I’m surprised with the low cost and quick delivery. It is totally out of my expectation. I will definitely come back.

—— Victoria, Australia

Ben sohbet şimdi

Çok Katmanlı PCB Kurulu

  • Yüksek hassasiyet Çok Katmanlı PCB Kurulu Tedarikçiler
  • Yüksek hassasiyet Çok Katmanlı PCB Kurulu Tedarikçiler
  • Yüksek hassasiyet Çok Katmanlı PCB Kurulu Tedarikçiler
  • Yüksek hassasiyet Çok Katmanlı PCB Kurulu Tedarikçiler
  • Yüksek hassasiyet Çok Katmanlı PCB Kurulu Tedarikçiler
  • Yüksek hassasiyet Çok Katmanlı PCB Kurulu Tedarikçiler

Giriş

Çok katmanlı baskılı devre kartları (PCB), imalat teknolojisinde bir sonraki önemli gelişmeyi temsil etti. Çift taraflı kaplamalı taban platformundan, devrenin tasarımcılarına dinamik bağlantı yelpazesi ve uygulamalar sağlayacak çok sofistike ve karmaşık bir metodoloji geldi.

Çok katmanlı devre kartları, modern bilgisayarın ilerlemesinde gerekli idi. Çok katmanlı PCB temel yapısı ve imalatı makro boyutta mikro çip imalathanesine benzer. Malzeme kombinasyonları, temel epoksi camdan egzotik seramik dolgularına kadar geniş bir yelpazede. Çok katlı seramik, bakır ve alüminyum üzerine kurulabilir. Kör ve gömülü boşluklar, pedin üzerinden teknoloji ile birlikte yaygın olarak üretilmektedir.

Üretim süreci

1. Kimyasal Temizleme

İyi kalitede aşındırılmış desen elde etmek için, dirençli tabaka ile alt tabaka yüzeyinin, bir alt tabakanın veya yüzey oksit tabakasının, yağın, tozun, parmak izlerinin ve diğer kirlerin kuvvetli bir bağını sağlamanız gerekir. Bu nedenle, direnç katmanı önce levhanın yüzeyine uygulanır ve bakır folyo yüzey temizleme pürüzlendirilmiş tabaka belirli bir dereceye ulaşır.
İç plaka: dört panel başladı, iç (ikinci ve üçüncü katmanlar) bir zorunluluktur. İç levha, bakır levhanın cam elyaf ve epoksi reçine esaslı kompozit üst ve alt yüzeylerinden imal edilmiştir.

2. Kesilmiş Tabaka Kuru Film Laminasyonu

Bir fotorezisti kaplama: iç plakayı şekillendirmeliyiz, öncelikle kuru filmi (resist, fotorezistir) iç tabaka üzerine yapıştırdık. Kuru film, bir polyester ince film, bir fotorezist film ve üç parçadan oluşan bir polietilen koruyucu filmdir. Folyo, bir polietilen koruyucu film ile başlayan kuru film soyulduktan sonra kuru filmdeki ısı ve basınç şartlarında bakır üzerine yapıştırılır.


3. Görüntü Açıklaması ve Görüntü Geliştirme

Pozlama: UV ışınlamasında, foto-başlatıcılar radyasyona radikal fotopolimerizasyon başlatıcı ve radikallere ayrışan ışığı absorbe eder ve daha sonra, polimer yapısının reaksiyonundan sonra seyreltik alkali çözeltide çözünmez oluşturmak üzere bir çapraz bağlanma reaksiyonu üretmek üzere monomerin polimerleştirilmesi sağlanır. Polimerizasyon, maruz kaldıktan hemen sonra gözyaşı yırtılmamak için, sürecin kararlılığını sağlamak için bir süre devam etmek üzere, parçalanmış polyester filmi geliştirmeden önce, devam etmek için polimerizasyon reaksiyonuna 15 dakikadan fazla kalmalıdır.
Geliştirici: tepkime aktif grupları, çözündürülmüş seyreltik bir alkali çözünür madde ile ışığa duyarlı filmin maruz bırakılmamış bölümlerini çözer ve zaten parlatılmış desen bölümünü

4. Bakır Etek

Esnek basılmış levhalar ya da basılmış levha imalat prosesinde, fotorezistin altında arzu edilen bir bakır devre paternini oluşturmak üzere bakır folyo kısmına atılmaması gereken kimyasal tepkime esneyerek tutulmuş bir darbe değildir.

5. Striptiz Direnci ve Post Etch Punch ve AOI Muayene ve Oksit

Filmin amacı, dirençli tabaka temizlendikten sonra tutulan levhayı aşındırmak ve böylece aşağıdaki bakırın aşındırılmasını sağlamaktır. "Film cürufu" filtresi ve geri dönüşüm atığı düzgün şekilde atılmalıdır. Filmin tamamen temizlenmesinden sonra giderseniz, asitlemeyi düşünebilirsiniz. Son olarak, kurulu yıkandıktan sonra tamamen kuruyun, artık nemden kaçının.

6. Prepreg ile yapıştırma

Basınçlı makineye girmeden önce, paketlemeye hazır çok katmanlı materyallerin hepsine gereksinim duyulması (Yerleşim) İç tutamağa ilaveten, iş oksidasyona uğramış, ancak koruyucu bir film filmine (Prepreg) ihtiyaç duyulmuştur -. Epoxy reçine emdirilmiş cam elyafları. Laminasyonların rolü, istiflenmiş olduğundan zemin plakası arasına yerleştirilen tahtaya belirli bir düzen getirir.

7. Bakır folyo ile yapıştırma ve Vakum Laminasyon Basın

Folyo - iç tabakayı sunmak için ve daha sonra her iki tarafta bir bakır folyo tabakası ile örtülmüş ve daha sonra çok katlı basınçlandırma (sıcaklık ve basınç ekstrüzyonunu ölçmek için gerekli olan belirli bir zaman süresi içinde) oda sıcaklığına soğutulduktan sonra Kalan çok katmanlı bir tabaka.

8. CNC Matkap

İç hassaslık şartları altında, CNC delme sondajı moda bağlı olarak yapılır. Deliğin doğru konumda olmasını sağlamak için yüksek hassasiyetle delme.

9. Elektrotsuz Bakır

Tabakalar arasındaki deliği açmak için (delik metalizasyon duvarının iletken olmayan bir bölümünün reçine ve cam elyaf demeti) açılabilmesi için deliklerin bakır içine doldurulması gerekir. İlk adım, delikte bakır ince bir tabaka kaplamasıdır, bu işlem tamamen kimyasal tepkidir. 50 inç milyonuncu nihai kaplamalı bakır kalınlığı.

10. Kesilmiş Levha ve Kuru Film Laminasyonu

Fotorezist kaplama: Fotorezistin dış kaplamasında bir tane var.

11. Mage Açıklaması ve Görüntü Geliştirme

Dışa açıklık ve gelişme

12. Bakır Desenli Elektro Kaplama

Bu, ikincil bir bakır haline geldi, ana amacı, bakır ve bakır iletkenlerinin kalınlığını kalınlaştırmaktır.

13. Kalaylı Model Elektro Kaplama

Ana amacı bir aşındırma direncidir, bakır korozyondaki bakır iletkenleri kapsar (bakır hatlarının ve damarların dahili koruması) saldırıya uğramayacağını korur.

14. Şerit Direnci

Zaten amacını biliyoruz, sadece kimyasal yöntemi kullanıyoruz, bakırın yüzeyi açığa çıkıyor.

15. Bakır Etch

Kalay kısmen aşındırılmış folyoyu aşağıda koruma amacının biliyoruz.

16. LPI kaplama tarafı 1 & Tack Dry & LPI kaplama tarafı 2 & Tack Dry & Image Exposure & Image Geliştirme & Termal Cure Lehim maskesi

Lehim maskesi kullanılan pedlere maruz kalır, genellikle yeşil yağı, yağın aslında yeşildeki delikleri kazdığını, yeşil yağın yastıkları ve diğer maruz kalmış alanları kaplaması gerekmediği söylenir. Uygun temizlik, uygun yüzey özelliklerini alabilir.

17. Yüzey kaplaması

HAS (HAL) olarak bilinen HAS lehimleme işlemi önce PCB akısına batırılır, ardından erimiş lehim içine daldırılır ve bundan sonra iki havalı bıçağın arasından basınçlı havayla ısı havasındaki bıçakla basılmış devredeki lehimi havaya uçurur Aynı zamanda çok fazla lehim metal deliğini ortadan kaldırarak, parlak, pürüzsüz, düzgün lehim kaplamasına neden olur.
Altın Parmak, amacı tasarlanmış Kenar Konektörü, konektörü tahta irtibat dış ihracat olarak takın ve bu nedenle süreci dolandırmak gerekir. Mükemmel iletkenliği ve oksitlenme direnci nedeniyle altını seçti. Bununla birlikte, altın maliyeti sadece yüksek, yerel altın kaplama veya kimyasal hile için geçerlidir.

8 tabakalı çok katmanlı çekirdekli pcb

multilayer core pcb with 8 layer
multilayer core pcb with 8 layer multilayer core pcb with 8 layer multilayer core pcb with 8 layer multilayer core pcb with 8 layer multilayer core pcb with 8 layer

Büyük resim :  8 tabakalı çok katmanlı çekirdekli pcb

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FL
Sertifika: ISO9001 , UL, ROHS
Model numarası: FL157

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: 1.56/piece
Ambalaj bilgileri: Vakum + karton
Teslim süresi: 3-5 gündür örnekleri, seri üretim için 12-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Paypal
Yetenek temini: 200000 kare metre/ay
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

Çok tabakalı pcb

,

çok katmanlı baskılı devre kartı

Temel malzeme FR4
Bakır Kalınlığı 1 oz
Kart Kalınlığı 1.6mm
Min. Delik büyüklüğü 0.2 mm
Min. Hat genişliği 0.15 mm
Min. Satır aralığı 0.15 mm
Yüzey İşlemleri HASL
özelleştirilmiş Evet

1-26 Tabaka PCB kartı: FR4 PCB, Sert PCB, Alüminyum esaslı PCB, HDI PCB, Sert PCB, Yüksek çok katmanlı PCB, ağır bakır PCB ve PCB montajı . Ürünlerimiz yaygın olarak telekom, endüstriyel kontrol, güç elektroniği, tıbbi alet, güvenlik elektroniği, havacılık ve benzeri alanlarda uygulanmaktadır. Müşterilerimizin farklı taleplerini karşılamak için "PCB Tek Dur PCB çözüm" sunmaktadır.

Lütfen adresine bir e-posta gönder:

Sales01 (at) fastlinepcb.com

fabrika

Tüm PCB'ler ana ürünlerimizin özel tasarımıdır. Bunlar sadece referans bilgi, nihai fiyatlar ve PCB görüntüleri değil. PCB resimleri ve fiyatları sadece bir sergi ve ekran.

İlginizi çekiyorsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Skype: fastlinepcb001

İletişim bilgileri
PCB Board Online Marketplace

İlgili kişi: Miss. aaa

Tel: 86 755 8546321

Faks: 86-10-66557788-2345

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)