PCB Board Çevrimiçi Pazarı

Yüksek kalite, en iyi hizmet, makul fiyat.

Ana sayfa
Hakkımızda
PCB Hizmetleri
Ekipman
PCB Yetenekler
Kalite güvencesi
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Örnekleri

Tek Taraflı PCB

PCB Sertifikalar
iyi kalite Esnek pcb kurulu
iyi kalite Esnek pcb kurulu
Müşteri yorumları
The board quality is very good! We have been WonDa’s customer for more than 4 years. Your good service and quality is too good.

—— Jay

Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— Rob

The board quality is very good! I’m surprised with the low cost and quick delivery. It is totally out of my expectation. I will definitely come back.

—— Victoria, Australia

Ben sohbet şimdi

Tek Taraflı PCB

Single Sided PCB
Single Sided PCB Single Sided PCB

Büyük resim :  Tek Taraflı PCB

Ürün ayrıntıları:

Detaylı ürün tanımı

Giriş:

PCB'nin en temeline odaklanın, bileşenlerin bir tarafı odaklanmış, telin diğer tarafı konsantre. Teller sadece bir tarafta görünüyor, bu yüzden bu tür PCB'ye tek taraflı PCB deniyor.

Tekli pano bağlantı şemasına ağ baskısı, diğer bir deyişle, dirençli maddenin üzerine basılan bakır yüzeyinde, baskı izine maruz kaldıktan sonra kaynak direncini önlemek ve ardından parça kılavuz deliğini ve görünümü tamamlamak için zımbalama yöntemi uygulanarak öncelik verilmektedir. Buna ek olarak, az miktarda farklı ürünlerin bir kısmı, fotografik yöntemin ışığa karşı dirençli madde oluşturan modelini kullanmaktadır.

Çalışma sıcaklıkları 130 ° C ile 230 ° C arasında değişir. Tek taraflı levhalar, Organik yüzey koruyucu (OSP), Daldırma Gümüş, Kalay ve Altın kaplama ve hem kurşunsuz hem de kurşunsuz Sıcak Hava Lehim Düzeyi (HASL) gibi yüzey kaplamalarıyla birlikte sunulmaktadır.


Malzeme:

Tek taraflı PCB taban malzemesi kağıtta fenolik bakır kağıt lamine karton, epoksi reçine bakır lamine plakaya öncelik verilmektedir.

Yapı:

İlk önce bakır folyonun kazınması, vs yapılması gereken bir devre elde edilmesi için işlem gerekli, koruyucu bir tabaka açılarak ilgili pedi açığa çıkartılmalıdır. Temizledikten sonra iki taneyi birleştirmek için haddeleme yöntemi. Ardından, ped kısmı altın kaplama veya kalay korumaya maruz bırakılmıştır.

Üretim süreci:


Tek bakır kaplı plaka - boşluk - fotokimyasal yöntem / serigrafi görüntü aktarımı - korozyonu gidermek - temizleme, kuru delik işleme - şekil - kuru temizleme - baskı direnci kaynak kaplaması - kür - baskı mark sembol - kür - kuru temizleme kurutma - Önceden kaplanmış akı - bitmiş bir üründür


Uygulama

Tek taraflı PCB, radyo, ısıtma makinesi, soğuk hava deposu, çamaşır makinesi ve diğer elektrikli ev aletleri ürünlerinin yanı sıra yazıcı, satış makineleri, LED aydınlatma, ticari makine devresi gibi elektronik bileşenlerde en çok kullanılan

İletişim bilgileri
PCB Board Online Marketplace

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)